Autoryzowany dystrybutor NORRES - BAGGERMAN


07.02.2024 09:25

Kolejny rok z rzędu, jesteśmy certyfikowanym partnerem w Polsce węży i złączy przemysłowych, dostarczanych przez niemiecką firmę NORRES Schlauchtechnik GmbH, która jest właścicielem marki BAGGERMAN.

norres-baggerman

Od wielu lat dostarczamy na polski rynek wysokiej jakości węże gumowe i wykonane z tworzyw termoplastycznych marki Baggerman oraz dedykowane do ich montażu złącza i obejmy. Właścicielem marki jest firma NORRES Schlauchtechnik GmbH specjalizująca się w produkcji węży przemysłowych głównie z poliuretanu i tworzyw termoplastycznych.

Jednym z najbardziej popularnych wśród naszych klientów produktów, który Państwo często i chętnie nabywacie, ceniąc za wysoką jakość, długą żywotność i trwałość, jest wykonany z gumy SBR zbrojony wąż do ciężkich zadań w budownictwie i górnictwie HEDUFLEX. Kolejnym produktem cenionym za możliwości i jakość sprawdzającą się w różnych aplikacjach przemysłowych, w rolnictwie i ogrodnictwie, jest wykonany z gumy SBR, wąż INDUCORD, wraz ze swoimi odmianami specjalistycznymi, wśród których szczególnie wyróżnia się wąż do hut i odlewni z pokryciem z włókna szklanego INDUCORD/GLASFIBER.

Bardzo dużą popularnością cieszy się również rodzina węży z tworzyw termoplastycznych, wśród których wyróżnia się wszechstronny wąż do substancji spożywczych ARMOFLEX posiadający certyfikat PZH. Popularnym wężem do przesyłu wody, o wyższej temperaturze, dobrze radzącym sobie w środowisku wody morskiej jest wykonany z gumy EPDM, antystatyczny wąż CALORFORM.

Węże produkowane przez NORRES, to przede wszystkim produkty dedykowane do wentylacji, pneumatycznego przesyłu sypkich granulatów, czy świetnie sprawdzające się w obsłudze przemysłu drzewnego węże TIMBERDUC.

NORRES Cert of Distr Platin 2024 INTERTECH PL

100%
JAKOŚĆ
 
7500
Ponad 7500 rodzajów
węży i złączy
25 lat
Blisko 25 lat
doświadczenia
24h
95% asortymentu realizujemy
od 24h do 7 dni roboczych

Potrzebują Państwo porady technicznej?

Prosimy o kontakt, pomożemy Państwu fachowym doradztwem:

(+48) 75 615 20 30 biuro@intertech.info.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostarczania lepszej jakości usług. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.