Autoryzowany dystrybutor NORRES


07.02.2024 09:25

Kolejny rok z rzędu, jesteśmy certyfikowanym partnerem w Polsce węży i złączy przemysłowych, dostarczanych przez niemiecką firmę NORRES Schlauchtechnik GmbH.

norres-n

Założona w 1889 roku firma NORRES, posiadająca ponad 130 lat doświadczenia, ugruntowała swoją pozycję jako globalny lider w produkcji węży technicznych i kompleksowych systemów wężowych. W ofercie NORRES znajdują się węże poliuretanowe z linii Pre-PUR®, charakteryzujące się wyjątkową odpornością na ścieranie, a także węże odsysające i transportowe wykonane z PVC, TPE, PE, EVA i silikonu. Firma oferuje również węże odporne na ekstremalnie wysokie temperatury do 1100°C, węże przewodzące elektryczność i antystatyczne, a także bogaty wybór elementów połączeniowych i osprzętu. Produkty NORRES spełniają najwyższe standardy jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak dyrektywa ATEX, przepisy UE, zgodność z FDA, certyfikat UL i inne. Firma wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, oferując spersonalizowane rozwiązania.

Produkty NORRES znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach – od przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, przez rolnictwo, po elektrotechnikę i oczyszczalnie ścieków. Węże NORRES idealnie sprawdzają się jako komponenty odsysające i transportowe w transporcie produktów sypkich, w stacjonarnych i mobilnych systemach odsysania, w maszynach dla przemysłu drzewnego i tworzyw sztucznych, w pojazdach komunalnych, jako ochrona instalacji kablowych, a także jako energooszczędne i trwałe napowietrzacze membranowe.

Węże produkowane przez NORRES, to przede wszystkim produkty dedykowane do wentylacji, pneumatycznego przesyłu sypkich granulatów, czy świetnie sprawdzające się w obsłudze przemysłu drzewnego węże TIMBERDUC.

NORRES Cert of Distr Platin 2024 INTERTECH PL

100%
JAKOŚĆ
 
7500
Ponad 7500 rodzajów
węży i złączy
25 lat
Blisko 25 lat
doświadczenia
24h
95% asortymentu realizujemy
od 24h do 7 dni roboczych

Potrzebują Państwo porady technicznej?

Prosimy o kontakt, pomożemy Państwu fachowym doradztwem:

(+48) 75 615 20 30 biuro@intertech.info.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostarczania lepszej jakości usług. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.